رانندگی بارسلونا فروشگاه تابستان بارسلونا

رانندگی: بارسلونا فروشگاه تابستان بارسلونا پوشاک طراحی شماره شلوار زندگی بازار

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری همه آن‌چه می‌خواهید راجع به فیلم‌های نوروزی بدانید

غلامرضا فرجی نام هفت فیلم اکران نوروز را اعلام کرد و گفت این فیلم‌ها می‌توانند از چهارشنبه این هفته اکران خود را در سینماها شروع کنند.

همه آن‌چه می‌خواهید راجع به فیلم‌های نوروزی بدانید

همه آن چه می خواهید راجع به فیلم های نوروزی بدانید

عبارات مهم : نمایش

غلامرضا فرجی نام هفت فیلم اکران نوروز را اعلام کرد و گفت این فیلم ها می توانند از چهارشنبه این هفته اکران خود را در سینماها شروع کنند.

به گزارش خبرآنلاین، بعد از کش و قوس های فراوان بر سر اعلام نهایی نام فیلم های سینمایی که قرار است نوروز امسال روی پرده روند، امروز غلامرضا فرجی نام هفت فیلمی اکران نوروز را اعلام کرد.

فرجی راجع به جلسه ۲۱ اسفندماه شورای صنفی نمایش که طبق نظر دست اندرکاران با اعضای قبلی این شورا برگزار شد گفت: در این جلسه قراردادها به ثبت رسید و فیلم های نوروزی می توانند از ۲۳ اسفندماه اکران شوند.

به گفته او فیلم های «فیل شاه» در سرگروه آزادی، «به وقت شام» در سرگروه کوروش، «مصادره» در سرگروه جوان، «لونه زنبور» در سرگروه ایران، «خرگیوش» در سرگروه زندگی، «لاتاری» در سرگروه استقلال و فیلم «فراری» به کارگردانی علیرضا داودنژاد در سرگروه ماندانا به نمایش درمی آیند.

در گزارش زیر می توانید اطلاعات هفت فیلم نوروزی را بخوانید.

«فیلشاه» / هادی محمدیان
جای امیدواری است که در میان فیلم هایی که در صف اکران نوروز قرار گرفته اند نام یک انیمیشن نیز به چشم می خورد. «فیلشاه» در جشنواره امسال به نمایش در آمد و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان نیز مواجه شد.

«فیلشاه» انیمیشن سینمایی ایرانی به کارگردانی هادی محمدیان، تهیه کنندگی حامد جعفری و محصول گروه هنر پویا است که بعد از انیمیشن «شاهزاده روم» است ساخته شده است هست. «فیلشاه» به عنوان تنها انیمیشن راه یافته به بخش مسابقه سودای گروه تحریریه سایت سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با ۲۲ اثر سینمایی دیگر به مسابقه پرداخت و حالا نیز در میان گزینه های اکران نوروز 97 قرار دارد.

داستان «فیلشاه» در جنگلی در آفریقا رقم می خورد. مدیر گله فیل ها صاحب فرزندی می شود که همه انتظار دارند جانشین مدیر گله باشد، ولی علی رغم تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده اش هر لحظه باعث تخریب و خرابکاری می شود… .

«فیلشاه» در سرگروه آزادی اکران می شود.

«به وقت شام» / ابراهیم حاتمی کیا
«به وقت شام» آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر در ۸ بخش نامزد دریافت گروه تحریریه سایت بلورین شد و توانست ۳ گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین کارگردانی، عالی ترین موسیقی و عالی ترین صداگذاری را دریافت کند. گرچه این فیلم نتوانست در جشنواره آنطور که باید . شاید نظر منتقدان و اهالی رسانه را جلب کند ولی قطعا اکرانش در نوروز به نفعش خواهند بود.

هادی حجازی فر و بابک حمیدیان بازیگران مهم این فیلم هستند. تعدادی بازیگر ایرانی به همراه جمعی از بازیگران مطرح سوری و لبنانی نیز در فیلم ایفای نقش می کنند.

آخرین ساخته حاتمی کیا، قصه دو خلبان ایرانی را روایت می کند که قصد دارند مردم را از محاصره داعش خارج کنند ولی با سقوط هواپیما آن ها به سرنوشتی عجیب دچار می شوند.

آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در سرگروه کوروش اکران می شود.

«خرگیوش» / مانی باغبانی
«خرگیوش» نخستین ساخته سینمایی مانی باغبانی که پیش از این به نامش به عنوان فیلمنامه نویس مطرح بود، جزو گزینه هایی است که پروانه نمایشش را دریافت کرده هست. پخش این فیلم که در سال 95 ساخته شد بر عهده رسانه فیلمسازان است و به نظر می رسد یکی از گزینه های جدی اکران نوروز 97 باشد.

جواد عزتی، بابک حمیدیان، سیامک انصاری، پانته آ سیروس، همایون ارشادی، امید روحانی، ملیکا شریفی نیا، مانیا علیجانی و مینا ساداتی بازیگران «خرگیوش» هستند که فضایی کمدی دارد و به علت همین فضای مفرح اش در میان گزینه های اکران عید امسال قرار گرفته است.

در خلاصه داستان «خرگیوش» آمده: هیچ شبی مثه امشب نیس…

«خرگیوش» در سرگروه زندگی اکران خواهد شد.

«لاتاری» / محمدحسین مهدویان
«لاتاری» یکی از فیلم های پر سر و صدای جشنواره سی و ششم فجر بود که البته چندان مورد توجه داوران قرار نگرفت و دستش از رسیدن به گروه تحریریه سایت ها کوتاه ماند. ولی سومین فیلم سینمایی محمدحسین مهدویان بالاخره به عید رسید.

حمید فرخ نژاد، ساعد سهیلی، هادی حجازی فر، نادر سلیمانی، جواد عزتی، قشنگ کرمعلی و …. از بازیگران لاتاری هستند که نقش های متفاوتی را از خود به نمایش گذاشتند.

داستان سومین فیلم مهدویان راجع به امیرعلی و نوشین دو جوان بیست و یک دوساله قصد ازدواج با یکدیگر را دارند ولی خانواده هایشان چندان موافق نیستند . آنها صبر پیشه کرده اند تا به مرور وقت رضایت خانواده هایشان را جلب کنند.آن دو یکسری رویای یکسان دارند . برنده شدن در لاتاری و دریافت گرین کارت آمریکا.

«لاتاری» در سرگروه «استقلال» به روی پرده می رود.

«لونه زنبور» / برزو نیک نژاد
برزو نیک نژاد، کارگردان فیلم کمدی «زاپاس» امسال جهت عید نیز یک کمدی دیگر روی پرده دارد. ولی توصیه جالب اینکه محسن کیایی که پیش از بازیگر شدن به عنوان فیلمنامه نویس در سینما و تلویزیون فعالیت می کرد بعد از درخشش در نقش های مختلفی که در سال های اخیر بازی کرده، بار دیگر به حوزه فیلمنامه نویسی بازگشته هست. فیلم «لونه زنبور» با فیلمنامه ای از محسن کیایی به وسیله برزو نیک نژاد که امسال فیلم «زاپاس» به کارگردانی او اکران شد ساخته شده است و با توجه به فضایش به عنوان یکی از گزینه های اکران نوروز مطرح شده است است.

پژمان جمشیدی، محسن کیایی، بهاره کیان افشار، رعنا آزادی ور، هومن برق نورد، سیاوش چراغی پور، فرید سجادی حسین

قصه «لونه زنبور» راجع به دو سارق خرده پاست (جمشیدی و کیایی) که با تحویل گرفتن جعبه ای وارد ماجرایی بزرگ می شوند.

این فیلم نیک نژاد در سرگروه کشور عزیزمان ایران اکران می شود.

«مصادره»/ مهران احمدی
«مصادره» نخستین تجربه فیلمسازی مهران احمدی که از معدود فیلم های کمدی جشنواره سی و ششم بود. این فیلم نه تنها مورد توجه داوران جشنواره امسال قرار نگرفت بلکه نتوانست جایگاهی در میان فیلم های منتخب تماشاگران هم جهت خود پیدا کند. با این وجود ولی به علت فضای متفاوت و حضور رضا عطاران و هومن سیدی که از بازیگران پرطرفدار و محبوب در گیشه اند شاید بتوان به فروش این فیلم در گیشه امیدوار بود.

این کمدی بازیگران پرطرفداری مثل رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان و خود مهران احمدی دارد.

«مصادره» یک کمدی قصه گوست و داستان آن از دهه ۵۰ شروع می شود و داستان یک ساواکی با بازی رضا عطاران است که درگیر ماجراهایی می شود.

«مصادره» در سرگروه جوان نمایش داده خواهد شد.

«فراری» / علیرضا داودنژاد
علیرضا داودنژاد در حالی این روزها در لندن مشغول ساخت تازه ترین اثر سینمایی است که «فراری» ساخته قبلی او که در جشنواره سال گذشته به نمایش درآمد و مورد استقبال قرار داده شد هنوز به اکران عمومی در نیامده هست. کامبوزیا پرتوی نویسنده و جهانگیر کوثری تهیه کننده این فیلم است که در سال سال ۱۳۹۴ تولید شده است است.

اما شاید بعد از دو سال انتظار اکران عید مناسب ترین وقت جهت این فیلم با سوژه جذابش هست. محسن تنابنده، ترلان پروانه، سیامک صفری، محمدرضا داوودنژاد، سیما تیرانداز، رضا داوودنژاد بازیگران این فیلم سینمایی هستند که هر کدام بازی های متفاوتی از خود به نمایش گذاشته اند.

این فیلم دربارهٔ دختری است که از شهرستان به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آید و تلاش می کند تا با خودروی «فِراری» هشت میلیاردی، تصویر یادگاری بگیرد و درگیر ماجراهایی می شود.

این فیلم در سرگروه «ماندانا» اکران می شود.

همه آن‌چه می‌خواهید راجع به فیلم‌های نوروزی بدانید

واژه های کلیدی: نمایش | نوروز | نوروزی | جشنواره | سینمایی | بازیگران | اکران عمومی | پروانه نمایش | جشنواره فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz