رانندگی بارسلونا فروشگاه تابستان بارسلونا

رانندگی: بارسلونا فروشگاه تابستان بارسلونا پوشاک طراحی شماره شلوار زندگی بازار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گل‌محمدی و حسینی زوج طلایی فوتبال کشور عزیزمان ایران هستند / آزادی

بازیکن جوان و تاثیرگذار تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید گل‌محمدی و حسینی زوج طلایی کشور عزیزمان ایران هستند که اگر روی هر نیمکتی بنشینند می‌توانند باعث موفقیت آن

گل‌محمدی و حسینی زوج طلایی فوتبال کشور عزیزمان ایران هستند / آزادی

آزادی: گل محمدی و حسینی زوج طلایی فوتبال کشور عزیزمان ایران هستند

عبارات مهم : ایران

بازیکن جوان و تاثیرگذار تیم فوتبال تراکتورسازی می گوید گل محمدی و حسینی زوج طلایی کشور عزیزمان ایران هستند که اگر روی هر نیمکتی بنشینند می توانند باعث موفقیت آن تیم شوند.

به گزارش ایسنا، پیروزی برابر گسترش فولاد باعث شد تا تراکتورسازان سه امتیاز دیگر را کسب کنند و به رتبه هشتم جدول افزایش کنند. یکی از عوامل نتیجه های خوب تراکتورسازان در این فصل، به بازی گرفتن جوانانی است که توانستند در مواقع حساس سه امتیاز را جهت این تیم به ارمغان بیاورند. یکی از این جوانان محمدرضا آزادی است.

گل‌محمدی و حسینی زوج طلایی فوتبال کشور عزیزمان ایران هستند / آزادی

محمدرضا آزادی در گفت وگو با ایسنا، راجع به عملکرد تراکتورسازی در این فصل، بیان کرد: ما همه نمی دانستیم که چه چیزی در این فصل پیش رویمان خواهد بود ولی خدا را شکر تا الآن توانستیم نتیجه های خوبی بگیریم و دل هواداران مان را شاد کنیم.

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی راجع به حضور یحیی گل محمدی و مجتبی حسینی در کادر فنی سرخ پوشان تبریز، تصریح کرد: تاثیر گل محمدی در تیم مشخص شد. او کار کردن با جوانان را به خوبی بلد است و شاید اگر هر مربی دیگری بود تا این حد به ما جوانان اطمینان نمی کرد و به ما بازی نمی داد. مجتبی حسینی نیز حضورش بسیار مثمرثمر بوده و بازیکنان جوان تیم توانسته اند به نحو احسن از تجربیات او استفاده کنند. او و یحیی زوج طلایی کشور عزیزمان ایران هستند که اگر روی هر نیمکتی بنشینند می توانند باعث موفقیت آن تیم شوند.

بازیکن جوان و تاثیرگذار تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید گل‌محمدی و حسینی زوج طلایی کشور عزیزمان ایران هستند که اگر روی هر نیمکتی بنشینند می‌توانند باعث موفقیت آن

او راجع به عالی ترین عملکردش در این فصل، اظهار کرد: دیدار با نفت عالی ترین بازی من جهت تراکتورسازی بود که در آن دیدار توانستم یک پنالتی بگیرم و پاس گل نخست تیم را جهت محمد کشور عزیزمان ایران پوریان فراهم کنم. سه امتیاز آن بازی برایم بسیار دلچسب بود لیکن بعد از سه باخت متوالی به آن پیروزی نیاز داشتیم و شکست نفت باعث شد خودمان را باور کنیم و بتوانیم در ادامه فصل نتیجه خوبی بگیریم.

بازیکن جوان تراکتورسازی راجع به پر کردن جای بازیکنان با تجربه ولی مصدوم و احتمال به وجود آمدن مسابقه بین جوانان و بازیکنان با تجربه و همچنین ایجاد فضای سنگین در تیم، اظهار کرد: من نمی دانم چه جوابی به این پرسش بدهم ولی می دانم که بااهمیت ترین توصیه تنها موفقیت تراکتورسازی هست. فرقی نمی کند من باشم یا بازیکن دیگری. تنها چیزی که جهت تمام بازیکنان خوشایند هست، پیروزی تراکتورسازی در آینده و موفقیت تیم است لیکن هواداران هستند که با این پیروزی ها به تیم خود دلگرم و جهت حمایت ما در بازی های آینده ترغیب می شوند.

واژه های کلیدی: ایران | جوانان | پیروزی | گل محمدی | بازیکنان | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz